NOVEMBER 2018

Tittel Hvem Fra Til Påmeldingsfrist Sted
Gruppestyremøte med enhetslederne 1.Ski speidergruppe 1 nov 20:00 1 nov 21:30 Ski speiderhus
Patruljemøte Troppen 5 nov 18:30 5 nov 20:00
Bevermøte Beverne 6 nov 17:30
Flokkmøte Flokken 7 nov 18:00 7 nov 19:30 Speiderhuset
Gruppeting 1.Ski speidergruppe 8 nov 19:00 8 nov 20:30 Ski Speiderhus
Tarzantur for 4. og 5.klasse Flokken 9 nov 17:30 10 nov 14:00 Hemmelig
Troppsmøte Troppen 12 nov 18:30 12 nov 20:00 Speiderhuset
Flokkmøte Flokken 14 nov 18:00 14 nov 19:30 Speiderhuset
Troppsmøte Troppen 19 nov 18:30 19 nov 20:00 Speiderhuset
Bevermøte Beverne 20 nov 17:30
Flokkmøte Flokken 21 nov 18:00 21 nov 19:30 Speiderhuset
Privat utleie Utleie 23 nov 13:50 25 nov 16:00
Barfrosttur Troppen 24 nov 12:00 25 nov 14:00 Troppsområdet - Q-hytta
Troppsmøte Troppen 26 nov 18:30 26 nov 20:00 Speiderhuset
Flokkmøte med opptak i flokken Flokken 28 nov 18:00 28 nov 19:30 Speiderhuset

DESEMBER 2018

Tittel Hvem Fra Til Påmeldingsfrist Sted
Fakkeltog og juleavslutning Troppen 3 des 18:00 3 des 20:00
Fakkeltog og juleavslutning Flokken 3 des 18:00 5 des 20:00 Speiderhuset
Bevermøte Beverne 4 des 17:30

JANUAR 2019

Tittel Hvem Fra Til Påmeldingsfrist Sted
Kick-off 2019 Troppen 8 jan 18:00 8 jan 19:30 Birkelunden
Kick-off 2019 Flokken 8 jan 18:00 Birkelunden
Foreldremøte Troppen 14 jan 18:30 14 jan 20:00 Speiderhuset
Bevermøte Beverne 15 jan 17:30 15 jan 18:30 Speiderhuset
Flokkmøte Flokken 16 jan 18:00
Bowlingcup Troppen 20 jan 18:00 20 jan 19:00 Lucky Bowl
Flokkmøte Flokken 23 jan 18:00
Foreldremøte Flokken 23 jan 18:00 Speiderhuset
Peffkurs 1 Troppen 25 jan 18:00 27 jan 14:00 Fagerstrand
Troppsmøte Troppen 28 jan 18:00 28 jan 20:00
Bevermøte Beverne 29 jan 17:30 Speiderhuset
Flokkmøte Flokken 30 jan 18:00

FEBRUAR 2019

Tittel Hvem Fra Til Påmeldingsfrist Sted
Vinterleker for Follosmåspeidere Flokken 3 feb 11:00 Syverudtjernet, Siggerud (Parkering på Sørmarka hotell og konferansesenter)
Patruljemøte Troppen 4 feb 18:30 4 feb 20:00
Flokkmøte Flokken 6 feb 18:00
Troppsmøte Troppen 11 feb 18:30 11 feb 20:00
Bevermøte Beverne 12 feb 17:30 Speiderhuset
Flokkmøte Flokken 13 feb 18:00
Ikke møte - VInterferie Flokken 20 feb 18:00
Servering Stallerud Troppen 23 feb 14:00 24 feb 16:30 Stallerud
Troppsmøte - skimøte Troppen 25 feb 18:30 25 feb 20:00
Bevermøte Beverne 26 feb 17:30 Speiderhuset
Flokkmøte Flokken 27 feb 18:00

MARS 2019

Tittel Hvem Fra Til Påmeldingsfrist Sted
Camp winter Troppen 1 mars 17:00 3 mars 21:00
Troppsmøte Troppen 4 mars 18:30 4 mars 20:00 Bølstad
Flokkmøte Flokken 6 mars 18:00
Kollen skifestival 2019 Troppen 8 mars 18:00 9 mars 15:00 Holmenkollen
Troppsmøte Troppen 11 mars 18:30 11 mars 20:00
Bevermøte Beverne 12 mars 17:30 Speiderhuset
Flokkmøte Flokken 13 mars 18:00
Kretsting - førerpatruljen Troppen 14 mars 18:00 14 mars 21:00 Oppegård rådhus
Snøhuletur Troppen 15 mars 17:00 17 mars 21:00
Utleie til foreldreforeningen v/Camilla Utleie 16 mars 12:00 16 mars 23:55 Speiderhuset
Patruljemøte Troppen 18 mars 18:30 18 mars 20:00
Flokkmøte Flokken 20 mars 18:00 Finstad
Reservert til patruljetur Jamboree 2019 Utleie 22 mars 18:00 24 mars 16:00 Speiderhuset
Troppsmøte Troppen 25 mars 18:30 25 mars 20:00 Speiderhuset
Bevermøte Beverne 26 mars 17:30 Speiderhuset
Flokkmøte Flokken 27 mars 18:00
ÆrÆr Utleie 29 mars 18:00 31 mars 16:00 Speiderhuset

APRIL 2019

Tittel Hvem Fra Til Påmeldingsfrist Sted
Troppsmøte Troppen 1 april 18:30 1 april 20:00 Speiderhuset
Flokkmøte Flokken 3 april 18:00
Troppsmøte Troppen 8 april 18:30 8 april 20:00
Bevermøte Beverne 9 april 17:30 Speiderhuset
Flokkmøte Flokken 10 april 18:00
Ikke møte - Påskeferie Flokken 17 april 18:00
Flokkmøte Flokken 24 april 18:00
Troppskonkurranse del 1 og St. Georgsmarkering Troppen 26 april 18:00 28 april 14:00 Q-hytta / Bjerkebekk
St.Georgs Tur Beverne 27 april 10:00 28 april 18:00 Bjerkebekk
St.Georgstur Flokken 27 april 12:00 28 april 13:00 Bjerkebekk
Troppsmøte - Hygienemerket Troppen 29 april 18:30 29 april 20:00 Speiderhuset