MAI 2017

Tittel Hvem Fra Til Påmeldingsfrist Sted
Flokkmøte Flokken 3 mai 18:00 3 mai 19:30 Speiderhuset
Troppsmøte Troppen 8 mai 18:30 8 mai 20:00 Speiderhuset
Ruskenaksjon Flokken 10 mai 18:00 10 mai 19:30 Speiderhuset
Kretskonkurranse Troppen 12 mai 18:00 14 mai 15:00 Stallerud
Troppsmøte Troppen 15 mai 18:30 15 mai 20:00 Speiderhuset
17 mai, flaggheis, speiderfrokost 1.Ski speidergruppe 17 mai 07:40 17 mai 09:00 Flaggheis: Rådhuset, Speiderfrokost: Menighetshuset
17. mai Flokken 17 mai 07:45 17 mai 16:30 Ski
17. mai Troppen 17 mai 07:45 17 mai 16:30 Ski
Brogertoget 17. mai 1.Ski speidergruppe 17 mai 15:45 17 mai 17:30 Torget foran Rådhuset
Troppsmøte Troppen 22 mai 18:30 22 mai 20:00
Tur til Stuene Flokken 24 mai 18:00 24 mai 20:00 Hebekkskogen barnehage
Troppsmøte Troppen 29 mai 18:30 29 mai 20:00 Speiderhuset
Sommeravslutning Flokken 31 mai 18:00 31 mai 19:30 Speiderhuset

JUNI 2017

Tittel Hvem Fra Til Påmeldingsfrist Sted
Gruppestyremøte 1.Ski speidergruppe 8 juni 20:00 8 juni 21:30 Speiderhuset
Kanotur Troppen 9 juni 18:00 11 juni 15:00
Kanoutleie - en henger Utleie 13 juni 16:00 14 juni 16:00 Gjersenga

JULI 2017

Tittel Hvem Fra Til Påmeldingsfrist Sted
Nord2017 - landsleir Troppen 1 juli 08:00 8 juli 18:00 Bodø

AUGUST 2017

Tittel Hvem Fra Til Påmeldingsfrist Sted
Speiderhuset - Utleie 1.Ski speidergruppe 18 aug 18:00 20 aug 15:00
Speiderhuset - Hebnes Utleie 26 aug 12:00 26 aug 18:00
Gruppestyremøte 1.Ski speidergruppe 31 aug 20:00 31 aug 21:30 Speiderhuset

SEPTEMBER 2017

Tittel Hvem Fra Til Påmeldingsfrist Sted
Kick off høsten 2017 Troppen 5 sep 17:00 5 sep 20:00
Kickoff for høsten 1.Ski speidergruppe 5 sep 18:00 5 sep 20:00 Birkelunden
Kick-off Flokken 5 sep 18:00 5 sep 20:00 Birkelunden
Minileir - Sør Troppen 8 sep 18:00 10 sep 15:00 31 aug 23:55 Breivoll
Troppsmøte Troppen 11 sep 18:30 11 sep 20:00 Speiderhuset
Troppsmøte / Foreldremøte Troppen 11 sep 18:30 11 sep 20:00 Speiderhuset
Bevermøte Beverne 12 sep 17:30
Naturbingo Flokken 13 sep 18:00 13 sep 19:30 Speiderhuset
Speiderhuset - Nordby håndball J 14 Utleie 15 sep 15:00 17 sep 16:00
Patruljemøte / Aspirantkurs 1 Troppen 18 sep 18:30 18 sep 20:00
Pakke sekk + foreldremøte Flokken 20 sep 18:00 20 sep 19:30 Speiderhuset
Forkveld peffkurs 3 Troppen 20 sep 18:00 20 sep 20:00 Langhus speiderhus
Kombinert veddugnad og overnattingstur Flokken 23 sep 11:00 24 sep 12:00 20 sep 00:00 Bjerkebekk
Patruljetur og dugnad på Q-hytta Troppen 23 sep 14:00 24 sep 14:00 Troppsområdet ved Q-hytta
Troppsmøte Troppen 25 sep 18:30 25 sep 20:00 Speiderhuset
Bevermøte Beverne 26 sep 17:30
Beverforeldremøte Beverne 26 sep 17:30
Ikke møte etter tur Flokken 27 sep 18:00 27 sep 19:30

OKTOBER 2017

Tittel Hvem Fra Til Påmeldingsfrist Sted
Høstferie Troppen 2 okt 18:00 2 okt 20:00
Høstferie Flokken 4 okt 18:00 4 okt 19:30 Ikke møte
Troppsmøte Troppen 9 okt 18:30 9 okt 20:00 Speiderhuset
Bevermøte Beverne 10 okt 17:30
Orientering Flokken 11 okt 18:00 11 okt 19:30 Ski skole SFO
Gruppeleir 1.Ski speidergruppe 13 okt 16:30 15 okt 16:00 Halsnes
Gruppeleir Flokken 13 okt 16:45 15 okt 16:00 1 okt 00:00 Halsnes
Gruppeleir Troppen 13 okt 17:00 15 okt 15:00 Halsnes
Beverne besøker gruppeleiren på Halsnes Beverne 14 okt 10:00 14 okt 17:00
Patruljemøte / Aspirantkurs 2 Troppen 16 okt 18:30 16 okt 20:00
Ikke møte etter tur Flokken 18 okt 18:00 18 okt 19:30
Gruppestyremøte 1.Ski speidergruppe 19 okt 20:00 19 okt 21:30 Speiderhuset
Utleie 1.Ski speidergruppe 21 okt 14:00 21 okt 18:00 Ski speiderhus
Troppsmøte Troppen 23 okt 18:30 23 okt 20:00 Hebekk - Coop Prix øvre Hebekk
Bevermøte Beverne 24 okt 17:30
Knivmerke Flokken 25 okt 18:00 25 okt 19:30 Speiderhuset
Patruljemøte / Aspirantkurs 3 Troppen 30 okt 18:30 30 okt 20:00