JULI 2017

Tittel Hvem Fra Til Påmeldingsfrist Sted
Nord2017 - landsleir Troppen 1 juli 08:00 8 juli 18:00 Bodø

AUGUST 2017

Tittel Hvem Fra Til Påmeldingsfrist Sted
Speiderhuset - Utleie 1.Ski speidergruppe 18 aug 18:00 20 aug 15:00
Speiderhuset - Hebnes Utleie 26 aug 12:00 26 aug 18:00
Gruppestyremøte 1.Ski speidergruppe 31 aug 20:00 31 aug 21:30 Speiderhuset

SEPTEMBER 2017

Tittel Hvem Fra Til Påmeldingsfrist Sted
Kick off høsten 2017 Troppen 5 sep 17:00 5 sep 20:00
Kickoff for høsten 1.Ski speidergruppe 5 sep 18:00 5 sep 20:00 Birkelunden
Kick-off Flokken 5 sep 18:00 5 sep 20:00 Birkelunden
Minileir - Sør Troppen 8 sep 18:00 10 sep 15:00 31 aug 23:55 Breivoll
Troppsmøte Troppen 11 sep 18:30 11 sep 20:00 Speiderhuset
Troppsmøte / Foreldremøte Troppen 11 sep 18:30 11 sep 20:00 Speiderhuset
Bevermøte Beverne 12 sep 17:30
Naturbingo Flokken 13 sep 18:00 13 sep 19:30 Speiderhuset
Speiderhuset - Nordby håndball J 14 Utleie 15 sep 15:00 17 sep 16:00
Patruljemøte / Aspirantkurs 1 Troppen 18 sep 18:30 18 sep 20:00
Pakke sekk + foreldremøte Flokken 20 sep 18:00 20 sep 19:30 Speiderhuset
Forkveld peffkurs 3 Troppen 20 sep 18:00 20 sep 20:00 Langhus speiderhus
Kombinert veddugnad og overnattingstur Flokken 23 sep 11:00 24 sep 12:00 20 sep 00:00 Bjerkebekk
Patruljetur og dugnad på Q-hytta Troppen 23 sep 14:00 24 sep 14:00 Troppsområdet ved Q-hytta
Troppsmøte Troppen 25 sep 18:30 25 sep 20:00 Speiderhuset
Bevermøte Beverne 26 sep 17:30
Beverforeldremøte Beverne 26 sep 17:30
Ikke møte etter tur Flokken 27 sep 18:00 27 sep 19:30

OKTOBER 2017

Tittel Hvem Fra Til Påmeldingsfrist Sted
Høstferie Troppen 2 okt 18:00 2 okt 20:00
Høstferie Flokken 4 okt 18:00 4 okt 19:30 Ikke møte
Troppsmøte Troppen 9 okt 18:30 9 okt 20:00 Speiderhuset
Bevermøte Beverne 10 okt 17:30
Orientering Flokken 11 okt 18:00 11 okt 19:30 Ski skole SFO
Gruppeleir 1.Ski speidergruppe 13 okt 16:30 15 okt 16:00 Halsnes
Gruppeleir Flokken 13 okt 16:45 15 okt 16:00 1 okt 00:00 Halsnes
Gruppeleir Troppen 13 okt 17:00 15 okt 15:00 Halsnes
Beverne besøker gruppeleiren på Halsnes Beverne 14 okt 10:00 14 okt 17:00
Patruljemøte / Aspirantkurs 2 Troppen 16 okt 18:30 16 okt 20:00
Ikke møte etter tur Flokken 18 okt 18:00 18 okt 19:30
Gruppestyremøte 1.Ski speidergruppe 19 okt 20:00 19 okt 21:30 Speiderhuset
Utleie 1.Ski speidergruppe 21 okt 14:00 21 okt 18:00 Ski speiderhus
Troppsmøte Troppen 23 okt 18:00 23 okt 20:00 Speiderhuset
Bevermøte Beverne 24 okt 17:30
Knivmerke Flokken 25 okt 18:00 25 okt 19:30 Speiderhuset
Førerpatruljetur Troppen 27 okt 18:00 29 okt 14:00
Patruljemøte / Aspirantkurs 3 Troppen 30 okt 18:30 30 okt 20:00

NOVEMBER 2017

Tittel Hvem Fra Til Påmeldingsfrist Sted
Bål Flokken 1 nov 18:00 1 nov 19:30 Speiderhuset
Gruppeting 1.Ski speidergruppe 2 nov 19:00 2 nov 21:00
Troppsmøte Troppen 6 nov 18:30 6 nov 20:00 Speiderhuset
Bevermøte Beverne 7 nov 17:30
Knuter Flokken 8 nov 18:00 8 nov 19:30 Speiderhuset
Tarzan-tur for speidere født 2007 og 2008 Flokken 10 nov 18:00 11 nov 13:00 Mer informasjon kommer
Patruljemøte Troppen 13 nov 18:30 13 nov 20:00
Ikke møte etter tur Flokken 15 nov 18:00 15 nov 19:30
Peffkurs 1 for 2005-kullet Troppen 17 nov 18:00 19 nov 15:00
Troppsmøte Troppen 20 nov 18:30 20 nov 20:00
Bevermøte Beverne 21 nov 17:30
Sy på merker Flokken 22 nov 18:00 22 nov 19:30 Speiderhuset
Barfrost Troppen 24 nov 18:00 26 nov 14:00 Troppsområdet ved Q-hytta
Troppsmøte Troppen 27 nov 18:30 27 nov 20:00 Speiderhuset
Juleavslutning Flokken 29 nov 18:00 29 nov 19:30 Speiderhuset

DESEMBER 2017

Tittel Hvem Fra Til Påmeldingsfrist Sted
Fakkeltog Flokken 4 des 18:00 4 des 20:00 Mer informasjon kommer
Fakkeltog og juleavslutning Troppen 4 des 18:00 4 des 20:00 Speiderhuset
Juleavslutning Beverne 5 des 17:30