JANUAR 2019

Tittel Hvem Fra Til Påmeldingsfrist Sted
Kick-off 2019 Troppen 8 jan 18:00 8 jan 19:30 Birkelunden
Foreldremøte Troppen 14 jan 18:30 14 jan 20:00 Speiderhuset
Bowlingcup Troppen 20 jan 18:00 20 jan 19:00 Lucky Bowl
Peffkurs 1 Troppen 25 jan 18:00 27 jan 14:00 Fagerstrand
Troppsmøte Troppen 28 jan 18:00 28 jan 20:00

FEBRUAR 2019

Tittel Hvem Fra Til Påmeldingsfrist Sted
Patruljemøte Troppen 4 feb 18:30 4 feb 20:00
Troppsmøte Troppen 11 feb 18:30 11 feb 20:00
Servering Stallerud Troppen 23 feb 14:00 24 feb 16:30 Stallerud
Troppsmøte - skimøte Troppen 25 feb 18:30 25 feb 20:00

MARS 2019

Tittel Hvem Fra Til Påmeldingsfrist Sted
Camp winter Troppen 1 mars 17:00 3 mars 21:00
Troppsmøte Troppen 4 mars 18:30 4 mars 20:00 Bølstad
Kollen skifestival 2019 Troppen 8 mars 18:00 9 mars 15:00 Holmenkollen
Troppsmøte Troppen 11 mars 18:30 11 mars 20:00
Kretsting - førerpatruljen Troppen 14 mars 18:00 14 mars 21:00 Oppegård rådhus
Snøhuletur Troppen 15 mars 17:00 17 mars 21:00
Patruljemøte Troppen 18 mars 18:30 18 mars 20:00
Troppsmøte Troppen 25 mars 18:30 25 mars 20:00 Speiderhuset

APRIL 2019

Tittel Hvem Fra Til Påmeldingsfrist Sted
Troppsmøte Troppen 1 april 18:30 1 april 20:00 Speiderhuset
Troppsmøte Troppen 8 april 18:30 8 april 20:00
Troppskonkurranse del 1 og St. Georgsmarkering Troppen 26 april 18:00 28 april 14:00 Q-hytta / Bjerkebekk
Troppsmøte - Hygienemerket Troppen 29 april 18:30 29 april 20:00 Speiderhuset

MAI 2019

Tittel Hvem Fra Til Påmeldingsfrist Sted
Peffkurs 2 Troppen 3 mai 17:30 5 mai 14:00
Troppsmøte Troppen 6 mai 18:30 6 mai 20:00 Speiderhuset
8. mai markering sammen med Ski Historielag Troppen 8 mai 18:00 8 mai 19:00 Ski middelalderkirke
Troppsmøte Troppen 13 mai 18:30 13 mai 20:00 Speiderhuset
Flaggheisøvelse for de som skal heise flagg på 17. mai Troppen 16 mai 18:00 16 mai 19:00 Ski rådhus
17. mai Troppen 17 mai 07:45 17 mai 17:00
Troppsmøte Troppen 20 mai 18:30 20 mai 20:00 Speiderhuset
Kretskonkurranse Troppen 24 mai 17:00 26 mai 14:00 Breivoll
Troppsmøte Troppen 27 mai 18:30 27 mai 20:00 Speiderhuset

JUNI 2019

Tittel Hvem Fra Til Påmeldingsfrist Sted
Troppsmøte Troppen 3 juni 18:30 3 juni 20:00
Troppskonkurranse del 2 - kanotur "Narrow Creek" Troppen 14 juni 17:30 16 juni 14:00
Regionsleir Troppen 29 juni 10:00 6 juli 18:00 Kragenes